Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co se týče technického vybavení, tak samotná TV MM vůbec žádné nevlastní. Používáme pouze soukromou techniku, kterou mají členové TV MM k dispozici. Zde je tedy seznam hlavního technického vybavení, které má TV MM k dispozici od svých členů k zapůjčení a které používáme.

Digitální kamera SONY
Kamera značky SONY HANDYCAM, se záznamem na 40 GB HDD, s klasickým SD rozlišením videa (720x576). Kamera natáčí progresivní video, s poměry stran 4:3 nebo 16:9 (širokoúhlé).

Digitální kamera SONY
Kamera značky SONY, s digitálním záznamem na kazetu, s klasickým SD rozlišením videa (720x576). Kamera natáčí video s poměrem stran 4:3.

Střihací program Pinnacle Studio 14 Ultimate
Středně profesionální program pro stříhání videa, s platnou (legální) licencí. Program obsahuje velmi kvalitní a pokročilé efekty. Je schopný ukládat videa do mnoha formátů a do SD nebo HD rozlišení. Videa ukládá s poměrem stran 4:3 nebo 16:9 (širokoúhlé).

Střihací program Pinnacle Studio 11
Středně profesionální program pro stříhání videa, s platnou (legální) licencí. Program obsahuje velmi kvalitní a pokročilé efekty. Je schopný ukládat videa do mnoha formátů a do SD rozlišení. Videa ukládá s poměrem stran 4:3 nebo 16:9.

Střihací program Pinnacle studio 8
Starší kvalitní střihací program, s platnou (legální) licencí. Program obsahuje standartní a mírně pokročilé efekty. Je schopný ukládat videa do mnoha formátů a do SD rozlišení. Videa ukládá s poměrem stran 4:3.

Střihací a vypalovací program Nero Start Smart 9
Moderní program pro vypalování CD, DVD a střih videí, s platnou (legální) licencí. Pro střih videí obsahuje standartní efekty. Je schopný ukládat videa do několika formátů a SD rozlišení. Videa ukládá s poměrem stran 4:3 nebo 16:9.

Program pro psaní scénářů filmů Celtx
Freewarový program pro profesionální psaní scénářů filmů. Má přívětivé uživatelské prostředí, jednoduše se ovládá, je česky, umí ukládat scénáře do formátu PDF a navíc je zdarma.